O nás

Kto sme, čo sme…

 Dovoľte, aby sme sa Vám niečo o nás povedali:

Sme skupinka mladých ľudí, ktorým záleží na prostredí, v ktorom vyrastali, a chcú pomôcť rodnej obci.  Chceli by sme, aby si ľudia v obci vedeli navzájom pomôcť a využili svoje zručnosti v prospech komunity. Nezáleží na tom, či má človek na to licenciu, alebo firmu, alebo je to len jeho záľuba, podstatné je, že Vám vie v núdzi pomôcť a poskytnúť svoje služby. Preto by sme chceli všetkých takýchto ľudí na Šuňave nájsť a zaradiť do našich zoznamov aby všetci občania aj turisti ktorí k nám prídu využívali miestne služby a miestnych odborníkov a tak kumulovali potenciál, ktorý tu máme. Bude to prospešné pre obe strany.

Na našej stránke nájdete množstvo užitočných informácií o službách, obchodoch, organizáciách v obci Šuňava, či o obyčajných ľuďoch, ktorí sú zruční vo svojom odbore a vedeli by Vám pomôcť. Rovnako tu nájdete rôzne ďalšie informácie súvisiace s obcou.

Zapojte sa aj vy do nášho projektu a oboznámte sa s tým, čo všetkodokážu ľudia vo Vašom okolí, možno Vám to pomôže. Budeme veľmi radi ak aj vy prispejete svojimi schopnosťami a dáte ľuďom navôkol vedieť v čom ste dobrý.  Ako? Stačí len zanechať odkaz s kontaktom cez náš Kontaktný formulár (nižšie) a jeden z nás sa s Vami v krátkom čase spojí.

POMÁHAJME SI NAVZÁJOM V ŠUŇAVE, VEĎ MÁME TOĽKO SCHOPNÝCH ĽUDÍ MEDZI SEBOU !

 

nový šuňavský portál

Ukázať ikony
Skryť ikony