Festival Za jazerom 2017 sa uskutoční po tretí krát

V Šuňave sa už po tretí krát uskutoční letný gospelový festival Za jazerom. Tradičný termín na konci júna by si mal preto každý fanúšik výbornej kresťanskej hudby a spevu vyhradiť vo svojom kalendári.

FB_banner_1200_628_v5

Za jazerom sa stretneme tradične

Dovoľujeme si Vás pozvať na tento festival, ktorý začne v piatok 23.júna 2017 v poobedňajších hodinách a bude pokračovať v sobotu 24.júna 2017 znovu od obedu.  Na známej festivalovej lúke za jazerom v nižnej časti obce (Družstevná ulica) je pre Vás pripravený zaujímavý program.

Okrem vystupení headlinerov ako sú G.O.D.S, Kéfas, Gospel Revival, či Kerygma sa predstaví aj populárna speváčka Janais a večer zakončia obľúbení Kapucíni. Na festivale však bude prebiehať aj bohatý sprievodný program. Vo vedľajšom stane sa môžete prihlásiť na rýchlokurz prežitia v manželstve, o otcovstve príde porozprávať aj otec Marián Kuffa zo Žakoviec a vyhrať zaujímavé ceny môžete v tombole.  Atmosféru zapaľovania slávnostnej vatry, či zábavu zažijete v skautskom mestečku.

Podujatie bude znovu moderovať známy spevák Palo Drapák.

Plagát:

Spievajme, zabávajme sa a hrajme na Božiu slávu

Celú myšlienku organizovať festival Za jazerom priniesol Rastislav Cuník, ktorý v spolupráci s miestnym kňazom Jozefom Gužiakom dokázali postaviť tím ľúdí zo Šuňavy a zorganizovať dva úspešné ročníky.

Tento rok sa dali všetci priaznivci znovu dohromady, pretransformovali svoje aktivity  a rozhodli sa ďalej fungovať po hlavičkou nášho občianskeho združenia Pre Šuňavu. Združenie funguje bez akejkoľvek podpory a snaží sa rozvíjať všetky aktivity smerujúce k rozvoju kultúrneho a spoločenského života v Šuňave.

Bez podpory obce Šuňava a ďalších dobrých sponzorov by však organizovanie festivalu bolo ťažké. Nie je tomu inak ani tento rok. Vstup na festival je úplne zdarma. Každý, kto však chce podporiť toto podujatie, či združenie, môže tak urobiť priamo na festivale zakúpením tomboly, alebo priamo zaslaním na účet: SK4683300000002201225600.

Ďakujeme a tešíme sa na Vašu návštevu. Všetky potrebné informácie nájdete na webe festivalu: www.zajazerom.sk