Dôležité telefónne čísla upravené na SEO

telefónSkúšam vytvoriť nový formát článku, aby bol kompaktnejší a tak tu musím uviesť nejaký text. Preto spomínam, že som Zuzke upravil stránku o Dôležitých telefónnych číslach.

Keď si ju pozriete v režime akoby ste ju chceli upravovať, uvidíte, že pod článkom sú nové SEO nastavenia.

Čo je vlastne SEO?

SEO je optimalizácia pre vyhľadávače ako Google, Bing, Yahoo a podobne, ktoré využívajú asi všetci. Stránku potrebujeme optimalizovať aby ju tieto vyhľadávače čo najlepšie našli. Je tam zopár pravidiel, ktoré si môžete skontrolovať, ak urobíte nejaký článok, alebo stánku , tak v pravom stĺpci uvidíte značku SEO a k tomu status (Zlé, Dobré, OK, Vynikajúce). Najprv ale stránku publikujte/aktualizujte a až potom klikajte. Keď vedľa toho kliknete na tlačislo Kontrola,  sám program Vám poradí, čo by ste mali s článkom ešte urobiť.

Učme sa SEO.

Prosím Vás ak ste sa dočítali v článku až sem, tak tieto veci berte vážne. Musíme to tak robiť.  V priebehu týždňa Vám spracujem nejaké základné pravidlá, ktoré musíme pri písaní dodržiavať.

…kto sa sem nedostal, tak dostane 😀

ale nie. Ale určite to všetkým pripomeniem na stretku.

POZNÁMKA: Aj tento článok má dobré SEO. A kto sa dostal až sem vidí, že pod týmto textom môže pridať komentár (povolil som na tento článok), Prosím pridajte niečo, nech vidíme, že ste tu boli.

Diq

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *